OPROGRAMOWANIE

Wyposażenie Teatralne

Wyposażenie teatralne

Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe
OTO Tomasz Ostrowski

+48 601 236 825
+48 22 853 58 55
02-787 Warszawa, ul. Arkadowa 3

ADMIRAL STAGING
AVOLITES
CAST SOFTWARE
L8
OSRAM
PROLIGHT
ROBE

Oprogramowanie

WYSIWYG DESIGN - CAST SOFTWARE


Nadszedł czas gdy projektanci mogą pokazać reszcie zespołu dokładnie to co starają się osiągnąć! Dzięki Wysiwyg Design projektanci mogą zrealizować indywidualną koncepcję oświetlenia oraz stworzyć fotorealistyczne wizualizacje.

Wysiwyg Design powstał z myślą o profesjonalistach, oferując im aplikacje zawierające biblioteki ze sprzętem, konstrukcjami, gobos itp. oraz możliwością zintegrowania bazy danych dokumentacji.

Projektowanie 3D oraz zintegrowane pliki dokumentacji powodują że program Wysiwyg Design zadowoli najbardziej wymagających projektantów.

WYSIWYG PERFORM – CAST SOFTWARE

Bądź kreatywny i stwórz wizualizację próbną przed pokazem!
Wysiwyg Perform łączy 3D CAD, dokumentacje, rendering oraz funkcję pre-vizualizacji w jednym narzędziu. Możliwość symulacji efektów po podłączeniu konsoli DMX lub kompatybilnego offline editor.

Nadaj warstwy swojej strukturze Cue i zaprogramuj konsole przed pójściem na pokaz. Bądź pewien, że to co widzisz w programie będzie tym co zastaniesz na miejscu.

Wysiwyg Perform jest idealnym rozwiązaniem dla projektantów i operatorów konsoli którzy chcą efektywniej spędzić czas przed pokazem i zmniejszyć koszty produkcji.

Zaawansowani użytkownicy mogą zaprojektować i zasymulować całe przedstawienie bez wchodzenia do sali.

Możliwość importowania plików z wielu źródeł, nowy bardzo przyjazny interface użytownika, niezawodność, możliwość przenoszenia i podłączenia konsoli powodują, że Wysiwyg jest wyborem wielu profesjonalnych projektantów.

AutoPatch

AutoPatch jest protokołem dzięki któremu Wysiwyg może połączyć się z konsolą. Protokół ten dostępny jest tylko w wersji Perform i aby był aktywny trzeba zagwarantować kompatybilność konsoli.  Wszystkie porty do których ma być przekazana informacja muszą być odpowiednio podłączone.

AutoFocus

Protokół ten pozwala Wisiwyg „odpowiedzieć” do konsoli. Używając myszki w widoku Wireframe albo poprzez skróty klawiszowe, można nadzorować zmianę parametrów, kontrolować intensywność  i kolor. Autofocus jest podłączony poprzez MIDI, port szeregowy lub Ethernet.

WIZUALIZACJA - OPROGRAMOWANIE L8

 


OPROGRAMOWANIE DO WIZUALIZACJI FIRMY L8

L8 Niewiarygodny pakiet oprogramowania do wizualizacji różnych dyscyplin związanych z pokazami w czasie rzeczywistym, projektowaniem oświetlenia, zautomatyzowanymi obiektami sterowanymi przez DMX, efektami laserowymi, pirotechnicznymi i innymi w fotorealistycznym środowisku. Realizm i szybkość działania są najlepsze w branży.

L8 to narzędzie dla profesjonalistów, pomagające kształtować i rozwijać ich pomysły na projektowanie oświetlenia, a także dzielenie się nimi. Ale z drugiej strony, jest to główna część procesu tworzenia. L8 to środowisko, w którym rodzą się i pielęgnują pomysły. Nie ma znaczenia, co chcesz zrobić i nie ma znaczenia, czy zostało to już zrobione wcześniej czy nie – rozwijamy nasze oprogramowanie tak, aby ludzie z wszystkich poziomów umiejętności w branży mogli tworzyć swoje najlepsze prace. Pomysły naszych użytkowników są dla nas istotnym motorem do tworzenia najlepszego produktu, jaki możemy stworzyć, od pomysłu do realizacji.

Sposób, w jaki L8 działa najlepiej jest wtedy, gdy jest używany przez ludzi, którzy lubią to, co robią

Dmytro Giventar (dyrektor i założyciel L8 LLC, twórca produktu).