ROBE THEATRE WORKSHOP

by Dec 28, 2022Uncategorized

TEATR CAPITOL – WARSZAWA

18 stycznia 2023

Już 18 stycznia 2023 roku odbędą się bezpłatne warsztaty teatralne Robe Theatre Workshop w warszawskim Teatrze Capitol

Prezentację poprowadzi znany brytyjski projektant światła – Andy Webb oraz kierownik ds. produktów teatralnych Robe – Dave Whitehouse.
–  Ponad 30 najnowszych urządzeń firmy ROBE (m.in. Tetra, T2, T11,
ESPRITE)
–  Przegląd różnych technologii LED
–  Zainspiruj się zagranicznym projektantem oświetlenia, Andy Webbem
–   Przetestuj możliwości opraw w praktyce
Ze spotkania dowiecie się dlaczego LED stał się niezbędnym narzędziem w teatrze, zagłębicie się w tematykę koloru, temperatury barwowej oraz zobaczycie różnicę pomiędzy białym źródłem a wielokolorowym źródłem. Andy omówi rodzaje najnowszych modeli oraz ich funkcje, a następnie odniesie się do zastosowania poszczególnych typów w projektowaniu oświetlenia teatralnego oraz zastosowań w różnych lokalizacjach. Na koniec spotkania odbędzie się sesja Q&A, a goście będą mieli szanse zobaczyć urządzenia z bliska i sami spróbować swoich sił.
Robe Lighting jest znane w branży z przekraczania technologicznych granic. Producent jest w stałym kontakcie z najlepszymi projektantami oświetlenia na całym świecie, aby tworzyć produkty, które spełniają wymagania dla wszystkich zastosowań. Innowacyjne podejście Robe, czyni te warsztaty wydarzeniem, którego nie można przegapić.
Wydarzenie bezpłatne, wymagana rejestracja

Link do wydarzenia na fb: https://fb.me/e/3f73CTxFO 

 

PROLIGHT

 

.