Premiera Claypaky SINFONYA Profile 600

utworzone przez lip 29, 2022ALL, CLAYPAKY, TEATR, WYPOSAŻENIE

Oprawa kompaktowa, cicha, pełna nowych technologii, idealna dla teatrów

Nowością rynkową jest ruchoma głowa firmy Claypaky Sinfonya Profile 600. Cicha oprawa oparta na technologii LED, zaprojektowana do zastosowań teatralnych. Sinfonya Profile 600 jest rewolucyjna i zawiera wiele nowych funkcji, które znacznie podnoszą poziom wydajności w stosunku do poprzednich modeli dostępnych na rynku.

Jest stylowa, kompaktowa i pełna nowych technologii. Teatry są wymagającymi miejscami, które oczekują ekstremalnie cichej pracy, bardzo wysokiej jakości światła, kontroli oraz precyzji zmiany położenia. Nowa seria Claypaky spełnia te potrzeby i zapewnia zupełnie nowe poziomy wydajności, które wcześniej nie były możliweSinfonya Profile 600 przełomowy projekt, zaprojektowany przez zespół inżynierów od podstaw w oparciu o liczne opinie klientów. Powstała oprawa, która przewyższa najlepsze oprawy na rynku.

Zmieszczenie wielu nowych technologii w nowej obudowie było wyzwaniem, ale udało się to osiągnąć ze spektakularnym skutkiem. Celem było uzyskanie dyskretnej obudowy, która może być używana zarówno na statywach oświetleniowych w teatrach, jak i w małych wnękach wokół ramy sceny. Wcześniej były to trudne miejsca do montażu opraw, głównie ze względu na ich rozmiar. Co najważniejsze, wszystkie te wymagania klientów zostały uwzględnione w nowym, oszałamiającym produkcie, który jest elegancki i nowoczesny. Precyzja sterowania wiązką jest niesamowita, oferuje regulację kąta rozsyłu wiązki świetlej ew zakresie od 5° do 60º.

TONEDOWN jest flagową cechą tego produktu, aby umożliwić prawdziwie cichą pracę na scenie, przeprojektowano system chłodzenia. Dodatkowo, wentylator został wyjęty z podstawy. To jeszcze bardziej redukuje hałas na scenie i usuwa czarny szum z innych częstotliwości. TONEDOWN jest cechą, która była wcześniej niemożliwa do osiągnięcia i daje ogromne pole do popisu projektantom, reżyserom i choreografom teatralnym.

CLYPAKY SINFONIA PROFILE 600

Zmieszczenie wielu nowych technologii w nowej obudowie było wyzwaniem dla konstruktorów.