O firmie

Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe „OTO” Tomasz Ostrowski powstało w 1992 roku i specjalizuje się w projektowaniu i kompleksowym wyposażaniu obiektów kultury.

Pracownicy i współpracownicy firmy OTO to przede wszystkim wysokiej klasy specjaliści z zakresu techniki teatralnej i kinowej. Z firmą współpracuje około 20 firm krajowych i wiele firm zagranicznych.

Firma PPU „OTO” zaoferować może pełne wyposażenie techniczne sceny i widowni m.in. w: urządzenia konstrukcyjne, mechanizmy sceniczne, urządzenia oświetlenia sceny, oświetleniowe urządzenia efektowe, urządzenia łączności inspicjenta, kurtyny i okotarowanie sceny, składane podesty aluminiowe, i inne. Firma z sukcesami dostarcza urządzenia wyposażenia dla studiów TV, kin, przegrody podnoszone dla sal gimnastycznych szkół.

Firma OTO
Firma04
Firma OTO

 

W okresie 23-letniej działalności Firma PPU OTO wykonała bardzo wiele dokumentacji technicznych i realizacje (dostawy/wykonawstwo) w kilkuset obiektach widowiskowych i studiach TV. W każdym wypadku staramy zachować najwyższe standardy jakości, co potwierdzają opinie Użytkowników, że urządzenia zachowują wysokie parametry eksploatacyjne wiele lat po ich zainstalowaniu i nie wymagają napraw pogwarancyjnych.

Podzielamy Twoje zamiłowanie do sztuki teatralnej, zarówno tradycyjnych jak i nowoczesnych metod jej tworzenia. Wierzymy, że na stronach portalu www.oto-teatr.tv znajdziesz materiały i środki ułatwiające kreowanie wizji artystycznych oraz bezpieczne organizowanie przestrzeni scenicznej.

Będziemy usatysfakcjonowani jeśli nasze rozwiązania przyczynią się do podnoszenia poziomu technicznego teatrów i obiektów widowiskowych jak również do zwiększeniu ich bezpieczeństwa.

Zakres naszej działalności to projektowanie i kompleksowe wyposażenie obiektów widowiskowych. Projektowanie technologiczne na modernizację, rozbudowę i budowę teatrów, sal widowiskowych. Realizacje w zakresie technologii teatralnej: urządzenia mechanizacji górnej, zapadnie sceniczne, mechanizmy kurtynowe, konstrukcje sceniczne, sceny obrotowe, podesty aluminiowe,podesty zoom, konstrukcje estradowe i zadaszenia estrady. Fotele teatralne i konferencyjne.

Projektowanie i wyposażenie w urządzenia technologiczne

Projektowanie i technologia

Projektowanie i wyposażenie w urządzenia technologiczne

Projektowanie i technologia

Projektowanie i wyposażenie w urządzenia technologiczne - Ogrody

Projektowanie i technologia

 

Materiały inscenizacyjne Tüchler: tiule bezszwowe, horyzonty bezszwowe, posadzki sceniczne, podłogi dla baletu, ekrany do projekcji przednich i tylnych, materiały na kurtyny, kulisy i kotary sceniczne, materiały o walorach akustycznych, materiały zasłonowe ograniczające dostęp słońca/światła SUN STOP, taśmy do podłogi dla baletu, taśmy fosforyzujące, taśmy fluorescencyjne, taśmy Gaffa, taśmy aluminowe kadrujące – do stosowania bezpośrednio na soczewkach projektorów.

 

Oświetlenie technologiczne

Oświetlenie technologiczne

Teatr Maska. Projektowanie i wyposażenie

Teatr Maska

Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie

Urządzenia technologii sceny

 

Urządzenia oświetlenia sceny ADB: projektory oświetlenia sceny, projektory inteligentne WARP, rampy kontrowe SVOBODA, asymetryczne oprawy horyzontowe ze żródłami tradycyjnymi i ze żródłami LED, oprawy światła fluorescencyjne SOFTLUX/DMX dla TV, stacjonarne i przenośne cyfrowe urządzenia regulacyjne, cyfrowe pulpity nastawczo-sterownicze, urządzenia zdalnego bezprzewodowego starowania pulpitami oświetlenia sceny, statywy, osprzęt.

Źródła światła do opraw oświetlenia sceny i studiów TV: OSRAM, Philips, General Electric, RADIUM.