Pulpity sterownicze

Firma ADB w swojej ofercie ma szeroką paletę pulpitów nastawczo-sterowniczych. Proste i tanie pulpity SWING 6, SWING 12, MIKADO, poszukiwane są na potrzeby małych scen teatralnych, teatrów szkolnych, domów kultury.

Pulpity DOMINO 48, DOMINO 96 poszukiwane są dla obiektów ze sceną średniej wielkości oraz do studiów TV.

Pulpity LIBERTY i FREEDOM dzięki wykorzystaniu wszystkich najnowszych technik i możliwości sieci Ethernet oraz ekranów dotykowych wychodzą naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Doskonale nadają się do pracy w średnich i dużych teatrach oraz w studiach TV. LIBERY i FREEDOM to najnowsze osiągnięcia firmy ADB. Są to pulpity o wielkich możliwościach funkcjonalnych dzięki zastosowanemu oprogramowania HATHOR. Możliwe jest dowolne tworzenie, pod kątem przyzwyczajeń użytkownika, grafiki przełączalnych ekranów monitorów dotykowych. Możliwe jest wykonywanie wielu operacji na zewnętrznych monitorach dotykowych lub na wbudowanym ekranie LCD. Na ekranie można edytować 192 submastery z kołami rozjaśniania za pomocą dotyku. Bardzo proste i przyjazne sterowanie urządzeniami efektowymi. Wybór kolorów poprzez wybór odpowiedniej ramki filtra dowolnego producenta. Wybór koloru poprzez dotknięcie wybranego punktu na planszy. z rozkładem widmowym światła. Pulpity LIBERTY i FREEDOM zastąpiły pulpity MENTOR i pomimo bardzo wielu nowych rozwiązań funkcjonalno-technicznych posiadają ceny pulpitów MENTOR.

Pulpity LIBERTY pracują już: w Teatrze Dramatycznym im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy, w Centrum Kultury TRAFOSTACJA w Szczecinie, w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim, w Centrum Kultury w Drawsku Pomorskim, Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, Centrum Kultury DDSO w Kutnie, Teatrze Starym w Lublinie. Pulpit FREEDOM pracuje w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim.

SWING 6/12 przenośne pulpity nastawczo-sterownicze

SWING 6/12

MIKADO 24 przenośny pulpit nastawczo-sterowniczy

MIKADO 24

DOMINO 96 XT Komputerowy pulpit nastawczo-sterowniczy

DOMINO 96 XT

 

Pulpit LIBERTY ADB pulpit nastawczo-sterowniczy

Pulpit LIBERTY ADB

Pulpit FREEDOM

Pulpit FREEDOM

Pulpit FREEDOM

Pulpit FREEDOM