Projektory teatralne ADB

Projektory oświetlenia sceny firmy ADB cieszą się od lat zasłużoną renomą ze względu na ich najwyższą jakość techniczną. Przy konstruowaniu nowych projektorów specjalistów firmy ADB zawsze cechowała dbałość: o bardzo dużą trwałość elementów, o najwyższą wydajność świetlną, o czystość plamy świetlnej. Czynniki te decydują, że projektory ADB są bardzo poszukiwane przez teatry, domy kultury, obiekty widowiskowe. Często scenografowie domagają się konkretnych projektorów ADB, które pozwolą na najpełniejsze wykreowanie ich wizji scenicznych w nowych widowiskach.

W Polsce jest wiele teatrów i domów kultury, gdzie 90-100% projektorów to projektory ADB, min.: Teatr Polski we Wrocławiu, Teatr Syrena w Warszawie, Teatr Nowy w Łodzi, Teatr Komedia w Warszawie, Opera NOVA w Bydgoszczy, Teatr Nowy Poznań, Teatr Rozmaitości w Warszawie, Akademia Teatralna im. Al. Zelwerowicza w Warszawie w Warszawie, Akademia Sztuk Teatralnych w Krakowie, Teatr Narodowy, Teatr Polonia, TVP w Łodzi, Teatr Współczesny w Warszawie, Teatr Ateneum w Warszawie, Teatr Polski w Warszawie, Teatr Stary w Lublinie i bardzo wile innych. Najpopularniejsze na polskim rynku są projektory profesjonalne: Serii A o mocy 300/500/650Woraz serii EUROPE o mocy 1000, 1200 i 2000 W.
Aktualnie firma ADB zmienia całkowicie profil produkcyjny w zakresie projektorów oświetlenia sceny. Projektory z żarówkami halogenowymi zastępowane są nowymi bardzo wydajnymi projektorami ze źródłami LED

Projektor profilowy ORKIS (6-kolorów LED HCR), max. pobór mocy 300W

Projektor profilowy LEXPERT LED max pobór mocy 280